Velmi jednoduše - vše s náhradním plněním zdarma!

DESAM PRIM 5l

Kód: AHK_90100397
Neohodnoceno
262,81 Kč 318 Kč včetně DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tekutý koncentrovaný dezinfekční přípravek na bázi chloru s mycí složkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biocidní přípravek Desam® prim se doporučuje do prostor se zvýšeným rizikem přenosu virových onemocnění a výskytem plísní jak ve zdravotnictví, v komunální hygieně, tak i v potravinářských provozech. Pro své deodorizační schopnosti je vhodný do prostor s úpornými pachy (toalety, sklady, vlhké prostory...). Doporučuje se do epidemicky závažných situací a pro terminální dezinfekci prostor. Pracovní roztok si připravte bezprostředně před použitím, naředěním desam®u prim vodou (max. do 30 °C). Koncentraci pracovního roztoku si zvolte dle požadovaných parametrů na biocidní účinnost. Silně znečištěné předměty a povrchy před dezinfekcí nejprve mechanicky očistěte a pak dezinfikujte.

Předměty a povrchy se dezinfikují otřením nebo ponořením. Povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, je nutno po dezinfekci opláchnout pitnou vodou.

Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlór). Nepoužívejte na barevné a lehké kovy, pozinkované povrchy, nestálo barevné tkaniny, kůži, dřevo, gumu a dále na poškozené kovové a smaltované povrchy.  Tekutý koncentrovaný dezinfekční přípravek na bázi chloru s mycí složkou, určen pro dezinfekci ploch a povrchů ve zdravotnictví, komunální hygieně a potravinářství.

Pouze pro profesionální trh. Přípravek má bělící účinky. Pozor! Nepoužívejte s jinými výrobky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce ploch a povrchů
? Počet ks v balení: 1
? Počet ks na paletě: 94

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz