Velmi jednoduše - vše s náhradním plněním zdarma!

JAR dezinfekční odmašťovač 750 ml s rozprašovačem

Kód: AHK_90117451
Neohodnoceno
114,88 Kč 139 Kč včetně DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jar dezinfekční odmašťovač je vysoce účinný prostředek na odmašťování a dezinfekci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jar dezinfekční odmašťovač je vysoce účinný prostředek na odmašťování a dezinfekci všech kuchyňských povrchů včetně pracovních ploch, dřezů, varných ploch sporáků a keramických obkladaček. Je vhodný i na čištění povrchů, které přicházejí do kontaktu s potravinami. Povrchy čistí a zároveň dezinfikuje. Likviduje 99,99 % bakterií, včetně salmonely a listerie. Dezinfikuje v souladu s normami EN1276 a EN13697 (neředěný přípravek, doba působení 2 min.). S mastnotou si snadno poradí. Bez obsahu parfému.

Návod na použití: Prostředek důkladně nastříkejte na znečištěný povrch. Pro dezinfekci nechte působit 2 minuty. Opláchněte (nebo otřete vlhkým hadříkem). Zabraňte dlouhodobému působení na plastové, barvené nebo leštěné povrchy, hliník a linoleum.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Nevdechujte aerosoly. Odstraňte obsah/obal ve sběrném místě nebezpečného nebo speciálního odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce ploch a povrchů
? Počet ks v balení: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz